Banes me qera 3 dhomshe

Shitet nga: lavdimi 04 Gsh 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ndodhet ne rrugen Lidhja e Prizerenit, 10 min larg tregut te gjelber,Banesa ka 2 dhoma te fjetjes si dhe sallonin me kuzhine.AGJENCIONI VIRTYTI
VIBER 044524163
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim