Banes me qera afër Shtepisës se Pleqëve #3558

Shitet nga: sadat 18 Sht 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne katin e dyte dhe ka kete renditje: 1 sallon me kuzhin, 2 dhoma gjumi, banjo, ballkon, shpajz, nxemje me rryme, uje 24h, parking i brendshem i nderteses.

045286653
sadat@ringks.com
www.ringks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim