Banes me qera e mobiluar ne lagjen Arberia ne ka..

Shitet nga: Ajet 26 Shk 10:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne lagjen Arberia afer komunes se re esht ne kat te par dhe ka :

2 Dhoma te Fjetjes
1 Sallon dhe Kuzhin
1 Banjo
1 Ballkon
1 Wc
1 Koridor

Per info shtes tel: 045 439 074
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim