Banes me qera e mobiluar ne lagjen Arberia te ko..

Shitet nga: Ajet Zhegrova 04 Mar 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne katin e par , ka furnizim 24 oresh me uj dhe rrym, ka vend te mjaftueshum per parging gjithashtu ka edhe garazhden personale, vend per lojra per femije etj
Banesa posedon:
2 Dhoma gjumi
1 Sallon dhe Kuzhin
1 Koridor
1 Banjo
1 WC
1 Ballkon

Per informata shtes: 045 439 074
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim