Banes me qera lagja qafa afer sh.fillore meto ba..

Shitet nga: Besim 05 Shk 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen 70 M2 me qera ne qender te prishtines banesa ka 2 dhoma gjumi kuzhine terase dhe nje aneks po ashtu banesa eshte e mobiluar dhe po ashtu kuzhina ka te gjitha paisjet banesa eshte ne gjendje perfekte vetem per familjare!!!!!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim