Banes me qera ne Arberi( Dragodan) te Komuna e R..

Shitet nga: sadat 17 Sht 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 59 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne katin e pare dhe ka kete renditje: 1 sallon me kuzhin, 1 dhome gjumi, banjo, ballkon, nxemje me rryme, uje 24h.

045286653
sadat@ringks.com
www.ringks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim