Banes me qera ne Breg te Diellit #3537 CR

Shitet nga: sadat 18 Sht 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne katin e gjashte dhe ka kete renditje: 1 sallon, kuzhin ndarazi, 2 dhoma gjumi, banjo, terase prej 35m², nxemje me rryme, klime, uje 24h, ashensor funksional.

045286653
sadat@ringks.com
www.ringks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim