Banes me qera ne Breg te Diellit, #3763

Shitet nga: Sadat 23 Sht 09:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Bregu i Diellit, kompleksi Fitorja
Sipërfaqe: 110 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ndodhet ne katin e pare dhe ka kete renditje: 1 sallon me kuzhin,
3 dhoma gjumi,
banjo+wc
ballkon,
nxemje me rryme,
uje 24h, lift

045286653
sadat@ringks.com
www.ringks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim