Banes me qera ne Dardani

Shitet nga: Aziz 29 Pri 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne katin e dhjete dhe ka kete renitje: 1 sallon me kuzhin, 1 dhome gjumi, banjo, ashensor funksional.

044114320
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim