Banes me qera ne Dragodan, afer Komunes #2986

Shitet nga: sadat 17 Sht 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne katin e peste dhe ka kete renditje: 1 sallon me kuzhin, 2 dhoma gjumi, banjo, wc, ballkon, nxemje me rryme, Klime, ashensor funksional, uje 24h.

045286653
sadat@ringks.com
www.ringks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim