Banes me qera ne Dragodan afer Komunes #3018

Shitet nga: sadat 18 Sht 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 125 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne katin e pestë dhe ka kete renditje: 1 sallon me kuzhin, 2 dhoma gjumi, banjo, wc, terase, ashensor funksional, uje 24h.
Banesa mobilohet varesisht prej kerkeses.

045286653
sadat@ringks.com
www.ringks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim