Banes me qera ne Dragodan, prane Komunes se Re #05

Shitet nga: Real Estate&Consulting 16 Shk 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dragodan, prane Komunes se Re
Sipërfaqe: 135 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne katin e gjashte dhe ka kete renditje:

1 sallon me kuzhin,
2 dhoma gjumi,
banjo, 2 terasa, lift, rryme e uje 24h, klime.

045319625
sadat.alija@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim