Banes me qera ne Emshir, banesat e Lesnes #3118

Shitet nga: sadat 18 Sht 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 83 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne katin e Peste dhe eshte e pa mobiluar, ka ashensor, sallon me kuzhin, 2 dhoma gjumi, banjo, ballkon, nxemje me rryme.

045286653
sadat@ringks.com
www.ringks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim