Banes me qera ne Lagjen Dardania

Shitet nga: Granit 28 Pri 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet Banesa me qera ne lagjen Dardania ne hymjen e pare, Banesa eshte e mobiluar, ka 2 Dhoma, 1 Kuzhine, 1 Banjo dhe nje terase prej 30m2...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim