Banes me qera ne Lakrishte banes luksoze.

Shitet nga: banesa 27 Mar 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
banesa me qira ne lakrishte e mobiluar me mobile luksoze posedon teras 40 m2 dhe ka 2 dhoma gjumi sallon kuzhin banjo. ashensor uje rryme 24 ore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim