Banes me qera ne Prishtine

Shitet nga: zeqir 12 Pri 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Lshoi banesen me qera 50 m dhom dite me kuzhin si dhe ni dhom fjetje me teras
Gjithashtu jam I interesuar me shit

Perball Kekut
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim