Banes me qera ne Qender, Sheshi Nënë Tereza #3635

Shitet nga: sadat 18 Sht 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne katin e pare dhe ka kete renditje: 2 hapsira per zyre, kuzhin, ballkon, banjo, nxemje me rryme. Pamje nga Sheshi. Leshohet vetem per zyre.

045286653
sadat@ringks.com
www.ringks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim