Banes me qera ne Qender, perball Parlamentit #3570

Shitet nga: sadat 17 Sht 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne katin e trete dhe ka kete renditje: 1 sallon me kuzhin, 3 dhoma gjumi, banjo, ballkon, nxemje me rryme, uje 24h, ashensor funksional.

045286653
sadat@ringks.com
www.ringks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim