Banes me qera ne Tophane

Shitet nga: G&F Rents Agjensioni 18 Gsh 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qera banesa e cila gjendet ne Tophane afer Qafes banesa gjendet ne katin e dyte ka kushte te mira banimi dhe eshte emobiluar komplet siq shihet edhe ne foto ,Banesa ka kushte me te veqanta se banesat e tjera makinen per larjen dhe terjen e rrobave,klimen uj te nxeht 24ore .Perbehet nga nje sallon me kuzhin dhe trepezari ,1dhom gjumi,koridor,banjo,dhe ballkoni.,Qmimi 280 duke perfshir edhe shpenzimet e ujit ,mbeturinave,Tv Internetit, dhe ujit te nxehte .Dmth te gjitha keto pagesa i paguan pronari-qeradhenesi. .Per me shume informacione mund te therrisni ne Nr: 045 570 661 ose ne email adresen : rents1@live.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim