Banes me qera ne Ulpian, te Lokalet e Lesnes #3574

Shitet nga: sadat 18 Sht 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 91 m2
Komuna: Prishtinë
Banes gjendet ne katin e pestë dhe ka kete renditje: 1 sallon, kuzhin me trapezari, 2 dhoma gjumi, banjo, wc, ballkon, shpajz, nxemje qendrore.

045286653
sadat@ringks.com
www.ringk.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim