Banes me qera ne breg diellit dydhomshe 120 m2

Shitet nga: bashkim 16 Pri 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
leshoj banesen me qira ne breg te diellit afer banesave te bardha e pamobiluar me dy dhoma gjumi sallonin me kuzhine banjo shpajzin dhe dy ballkone,,,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim