Banes me qera ne kat te par ne lagjen arberia te..

Shitet nga: Ajet Zhegrova 05 Mar 09:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa esht ne kat te par ka furnizim 24 oresh me uj dhe rrym, veng te sigurt per parking, garazhden, etj
Banesa mund te ipet me qera edhe vetem per nje muj

Banesa posedon:
2 Dhoma Gjumi
1 Sallon dhe Kuzhin
1 Banjo
1 WC
1 Ballkon
1 Koridor

Per info shtes: 045 439 074
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim