Banes me qera ne lagjen Arberia afer komunes se Re

Shitet nga: Ajet Zhegrova 01 Mar 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne katin e par ka furnizim 24 or me uj dhe rrym , vend te mjaftueshem per parking, vend lojrash per femij etj
Banesa posedon:

2 Dhoma te fjetjes
1 Sallon dhe Kuzhin
1 Banjo
1 Koridor
1 Ballkon
1 WC

Per info shtes tel; 045 439 074
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim