Banes me qera ne lagjen Arberia ish Dragodan

Shitet nga: Arben Përvetica 20 Pri 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR   300 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera e mobiluar, per Nderkombetar apo Vendor familjar, e cila gjendet ne lagjen Arberia Ish Dragodan afer Ambasades Amerikane dhe Ambasaden Hungareze, banesa eshte katë shtepie kati i parë, ka hyrje te veqant, ka nje dhom fjetje, nje dhome dite, koridor me kuzhin e perbashket, rrym 24 ore, ujë 24 ore, ngrohje qendrore,, WIFI, Tv kabllor. 250Euro në muaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim