Banes me qera ne lagjen Arberia te komuna e Re

Shitet nga: Ajet 23 Shk 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne katin e par , ka kalldajn per nxemje , parging te mjaftushem, lojra per femije , furnizim 24 oresh uj de rrym Banesa posedon:
1 Sallon dhe Kuzhin
1Banjo
1WC
2 Dhoma Gjumi
1 Ballkon

Per info shtes : 045 439 074
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim