Banes me qera ne lagjen Arberia

Shitet nga: Ajet Zhegrova 04 Mar 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne katin e par , ka Furnizim 24 or me uj dhe rrym, vend parkingu gjithashtu garazhden , vend lojrash per femij, banesa posedon:
2 Dhoma gjumi
1 sallon dhe kuzhin
1 Koridor
1 Banjo
1 Ballkon
1 WC
Per info shtes 045 439 074
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim