Banes me qera ne qender te Sllovenija Sport

Shitet nga: Ardit 26 Shk 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rrustem Statovci te Sllovenija Sport
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Eshte ndertim i ri te gjitha mobiljet dhe paisjet jan te reja
Banesa ka dhomen e dites se bashku me kuzhin,
dhomen e fjetjes,nji shpaiz i vogel,banjo,koridori dhe ballkoni.
kKa klim si dhe 24 ore uje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim