Banes me qera per zyre ne Qender, Rr Garibaldi #..

Shitet nga: sadat 17 Sht 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne katin e pare dhe ka kete renditje: 1 sallon, kuzhin, 2 dhoma, pra gjithsejt 3 hapsira per zyre, ballkon, banjo, nxemje me rryme. E renovuar.

045286653
sadat@ringks.com
www.ringks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim