Banes me qera per zyre ne Qender, pranë New Born..

Shitet nga: sadat 18 Sht 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne katin e pare dhe ka kete renditje: 1 sallon, kuzhin ndarazi, 1 dhome gjumi, apo gjithsejt 3 hapsira per zyre, banjo ballkon, nxemje qendrore, klime, ashensor. Leshohet vetem per zyre.

045286653
sadat@ringks.com
www.ringks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim