Banes me qera per zyre ne Qender, te Opera #3504

Shitet nga: sadat 25 Maj 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne katin e dyte dhe ka kete renditje: 1 sallon, kuzhin ndarazi, 2 dhoma gjumi, banjo, ballkon, nxemje me rryme. Leshohet vetem per zyre.

045286653
sadat@ringks.com
www.ringks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim