Banes me qera per zyre ne Ulpian, rruga Zija She..

Shitet nga: sadat 17 Sht 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne katin perdhes e larte dhe ka kete renditje: 1 sallon, 1 dhome gjumi, banjo, apo dy hapsira per zyre. E pershtatshme per zyre, ordinance etj.

045286653
sadat@ringks.com
www.ringks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim