Banes me qera te EULEX

Shitet nga: lavdimi 15 Pri 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Prishtinë
lESHOJ SHTEPIN ME 10 ARI OBORR ME QERA, SHTEPIA GJENDET TE EULEX,SHTEPIA PERBEHET PREJ DY KATEVE, KATI perdhesE KA QMIMIN 120 EURO DHE KATI i pare 350, MUND TE MIRRET EDHE NDAMAS.Kati pare ka dy dhoma fjetje sallon me kuzhine.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim