Banes me qera te Komuna e vjeter rruga UCK, Kati 1

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Banes 23 Pri 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 69 m2
Komuna: Prishtinë
Banes me qera prapa procredit bank, rruga uck, te komuna e vjeter,

Kati 1 (joperdhes), ndertim i ri,

Banesa Posedon:
sallon me kuzhin dhe teras, dy dhoma gjumit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim