Banes me qera te Mobiluar ne Breg Diellit

Shitet nga: Kushtrimi 04 Sht 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 46 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Prishtinë
Leshoje Banes me Qira ne Breg Diellit te "" Banesat e Bardha "" Banesa ka keto orendi : Sallon te madh , kuzhin me trapezari , kordor , banjo , shpajz dhe ballkon . Kati 1 , 46 m . Banesa posedon edhe parking per vetur dhe eshte lagje e qet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim