Banes me qera te Parku i Qytetit #3639

Shitet nga: sadat 17 Sht 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 63 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne katin e pestë dhe ka kete renditje: 1 sallon me kuzhin, 1 dhome gjumi, banjo, ballkon, nxemje me rryme (Termo). Verejtje: Banesa nuk ka ashensorë.

045286653
sadat@ringks.com
www.ringks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim