Banes me qera te Santea

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.SH "Orchidee" 04 Gsh 10:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet te Santea Rr.Mulliri Praskut, , kati VI, banesa posedon 50m2, me 2-njesi , e mobiluar, dhe me pamje shum te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim