Banes me qera te ambasada e zvicrres

Shitet nga: Agron 21 Qer 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR   300 EUR

Numri i dhomave: 1
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera te ambasada e zvicrres. Kati i pare
Banesa eshte e mobiluar komplet dhe ka kete renditje:
1 Dhome gjumi
1 Dhome dite + kuzhine
1 Banjo
1 Ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim