Banes me qera te laxhja spitalit

Shitet nga: Haxhi 29 Gsh 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet tek laxhja spitalit eshte e mobiluar.
1 dhom,1 banjo,sallon dhe kuzhin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim