Banes me qera te procrediti afer komunes se vjeter

Shitet nga: lavdimi 03 Pri 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 67 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka dy dhoma te fjetjes sallon me kuzhin si dhe banjo e ballkon, banesa eshte e mobilume ne katin e 4 pa lift. Banesa eshte kapun me bibloteken hivzi sylejmani, pran komunes se vjeter te Prishtines
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim