Banes me qera te teatri 215 euro

Shitet nga: lavdimi 04 Gsh 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

215 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka dhom dite, dhom fjetje kuzhin, banjo dhe dy terasa, eshte ne katin e 1 afer teatrit DODNA

virtyti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim