Banes me qera

Shitet nga: naim 01 Mar 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 76 m2
Komuna: Prishtinë
jap banes me qera ne RRugen Antigona Fazliu banesa esht 76m2 ka sallon kuzhin dy dhoma gjumi banesa esht e mobiluar dhe esht e lir prej dates 01.03,2015 numri kontaktus 044 144 611
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim