Banes me qira Dardani Prishtine

Shitet nga: valoni 02 Mar 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
Lshoj banes me qira ne dardani ne katin e 4 perball viva market dhe eli-ab market kushte te mira banimii banesa lshohet edhe per studenta/e. 049 559 032
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim