Banes me qira Dardani Prishtine

Shitet nga: ridvan 20 Mar 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Prishtinë
Lshoj banes me qira ne dardani ne katin e 5 banesa eshte e pa mobiluar ka vetem kuzhinen komplet dhe trapezarin vendi shum i qet dhe atraktiv me kushte shum te mira banimi banesa banesa gjendet te viva market dhe eli-ab market
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim