Banes me qira Dardani mbi Kurriz

Shitet nga: Syla 16 Krr 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Prishtinë
Banes me qera ne Prishtine Lagjen Dardania ndertesat e gjelberta mbi kurriz,banesa eshte e mobiluar komplet poashtu posedon nxemje te qytetit si dhe klim per vere me pak fjale e kompletuar..

Syla,

Te interesuarit le te na kontaktoj ne numrat:

044506901
049506901


Qmimi 300€

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim