Banes me qira afer shkolles fillore Elena Gjika

Shitet nga: REAT 11 Mar 12:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Prishtinë
*Banes me qira afer shkolles fillore Elena Gjika.
*Pershkrimi i baneses.
-Siperfaqja: 78 m²
-Kati i VII-te
-Renditja:2 dhoma gjumi,sallon me kuzhine,banjo dhe shpajz,(e pa mobiluar).

Mob:045/691-690
049/616-731
agjensionireat@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim