Banes me qira ne B.Diellit te Banesat e Bardha

Shitet nga: Selime Nuka 10 Tet 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Breg Diellit
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banes me qira ne Bregun e Djellit afer furres Qerimi 2,banesa eshte e mobiluar dhe e renovuar me te gjitha paisjet e reja. Banesa eshte ne katin e 1 dhe ka kete renditje:
Qmimi shume i volitshem

Dhome dite kuzhine,
dhome gjumi,
banjo,
teras.

mund te me kontaktoni qdo dit ne kete numer te telefonit 049688502
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim