Banes me qira ne Breg te Diellit☻☻

Shitet nga: REAT 24 Qer 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
*Pershkrimi i baneses:
-Kati i I-re
-Renditja e baneses:dhome gjumi,sallon me kuzhine dhe banjo.
-Banesa posedon uje 24h e pershtatshme per familjar
Mob:045/691-690
049/616-731
agjensionireat@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim