Banes me qira ne Breg te Diellit- Prishtin "M1"

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: M1 Agjencion 04 Gsh 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa në Bregun e Diellit te banesat e bardha, kati i I, banesa posedon 2 dhoma, kuzhinen, koridorin, banjo dhe 1 ballkon, e mobiluar komplet.

Çmimi 200 euro i fundit.

Agjencioni M1
045 999 986
044 445 803
049 643 293
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim