Banes me qira ne Dardani "M1"

Shitet nga: M1 Agjencion 04 Maj 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne lagjen Dardania afer restorant Dubrovnikut, kati i V, banesa posedon: 1 dhoma te fjetjes, 1 sallon , kuzhin, koridor dhe banjo, e mobiluar komplet.

Çmimi 250 euro (i diskutushem)

Agjencioni M1

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim