Banes me qira ne Dardani.

Shitet nga: Egzona 25 Shk 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Përshkrimi :Banesa ka dy dhoma gjumi sallon kuzhine dy banjo dy ballkona. Banesa eshte e mobiluar ne tersi me te gjitha paisjet dhe ka edhe nxemje te shtetit.

Cmimi: 300 Euro
tel: 044/670-608
044/301-283
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim